אודות גיא מנדלוביץ'

מייסד האקדמיה מוסמך טריינר NLP בינלאומי

לאחר מספר שנים של למידה והנחיה של עולם ה-NLP, נולד הצורך להקים אקדמיה שתיישם הלכה למעשה את כל הידע והניסיון שצבר גיא מנדלוביץ' וזאת באמצעות יצירת קורסים מגוונים המותאמים אישית באופן ההנחיה, בהרכב הקורס, בטכניקות ובהיקף הזמן שנדרש על מנת להגיע לתוצאות.

מכלול הקורסים באקדמיה הינם קורסים מעשיים, קלי וברי ביצוע אשר נותנים את הכבוד הראוי לתאוריה אבל שמים את הדגש בפרקטיקה ובתוצאות.

בחיים כמו בחיים, מי שמתגלגל לרוב לעולם ההעצמה האישית מגיע ממקומות מאתגרים, קשים וכפויים לעיתים. גם מנדלוביץ' חווה במהלך חייו טראומות לא פשוטות, אתגרים והתנסה באינספור שיטות וגישות שונות על מנת למצוא את הדרך הנכונה לחיות חיים טובים יותר.

עם זאת, למרות כל הקשיים חשוב לזכור – המקומות הנמוכים ביותר הם אלו המזניקים אותנו לגבהים שלא הכרנו.

התפיסה של מנדלוביץ' ושל האקדמיה אומרת כי אין האדם מקולקל מטבעו ולכן אינו צריך שיתקנו אותו. המשאבים שלו נמצאים בתוכו ובעזרת הניסיון, הכלים והטכניקות המתקדמות ניתן יהיה לאפשר לכל אדם את התנאים והמשאבים ליצירת שינוי עצמי ולהנאה מהדרך החדשה שבחר.

ההסמכות של מנדלוביץ':

• מוסמך טריינר NLP בינלאומי

• מוסמך מאסטר פרקטישינייר NLP

• הכשרה בTLT טיים ליין תרפי

• הכשרה ב – 3D MAIND – טיפול בטראומות

• יועץ ארגוני – אוניברסיטת חיפה

למה NLP?

בעולם מודרני שבו שינויים רבים הם חלק בלתי נפרד מהמציאות והינם מתרחשים בכל תחום ובכל ענף, יש צורך בכלים שיעזרו לנו להשאר עם היד על הדופק. כמו כן, גם העולם הטיפולי עובר טרנספורמציה ומתגלים לנו יותר ויותר טכניקות אשר מוכיחות את עצמן בשטח ומשאירות את טכניקות הטיפול האחרות מאחור. 

NLP היא ללא ספק אחת מגישות הטיפול שעוררו מהפכה בעולם הטיפולי, יצרה באז תקשורתי ואלפי מכללות בכל רחבי העולם נפתחות במטרה – להפיץ את הבשורה. באמצעות הNLP ניתן להבין כיצד אנשים פועלים ברמת הרגשות, המחשבות, ההתנהגות והשפה אשר מייצרים את מי שהם כיום. ומעל הכל – NLP נותן את הכלים לכל אדם ואדם לייצר את החיים שהוא באמת מאחל לעצמו.

שינויים גדולים מתחילים בצעד אחד קטן... אני ממתין לשיחה ממך

אתה תמיד הרבה יותר ממה שאתה חושב שאתה