טיפולי NLP

שינוי מהיר, פורץ דרך

בקליניקה שלי תוכלו לבחור את המסלול המתאים והנוח ביותר עבורכם.
כל אחד מהמסלולים עושה שימוש בשלל טכניקות ה-NLP, המאפשרות לכל מונחה לעשות שינויים מהירים ועמוקים ברמת התת המודע שלו, וליצור לעצמו את התוצאות בהן הוא מעוניין בחייו.
לפרטים נוספים ולמציאת המסלול המתאים לכם, מוזמנים לגלול מטה.

זה מה שכתבו מונחים לאחר מספר פגישות...

יש רק אחד כמוך ולכן חשוב שהתוכנית תתאים לך.

מפגשי הנחייה אישיים

מפגש אחד על אחד, כאשר כל מפגש נמשך בין 45 דקות לשעתיים.


טווח הזמן אינו מוגדר בכוונה, מפני שאני מאמין בכך שכשסוגרים תהליך רק כאשר הוא באמת מסתיים, ובמיוחד בגישת ה-NLP, המונחה יוצא מהמפגש עם תוצאות.

במתכונת זו, בה כל מפגש הינו ממוקד למטרות ספציפיות – כמו התגברות על פוביות, חרדות ופחדים, בעיות בזוגיות, או קשיים בקריירה, ובעזרת הכלים של גישת ה-NLP, תוך מפגשים בודדים בלבד, כל מונחה יכול להיפטר ממה שגורם לו לסבל, מעכב, או מונע ממנו להשיג את מטרותיו.

דברים גדולים מתחילים בקליקים קטנים

Time Line Therapy

מפגש אחד מרוכז הנמשך כ-5 שעות.


טכניקת ה-TLT שפיתח ד"ר טד ג'יימס – היפנו-תרפיסט בעל בית ספר מהמובילים בארה"ב ל-NLP, הינה טכניקה המאפשרת ניקוי רגשות שליליים ואמונות מגבילות מהעבר ומהילדות, הפיכת אמונות מגבילות לאמונות מעצימות, ויצירת עתיד חדש ורצוי.


התהליך מתאים לכל מי שרוצה לעבור שינוי משמעותי, עמוק ומהיר, המתרחש בתת המודע ומשפיע מיידית על אורח החיים.


בזכות תהליך זה, טבע ריצ'ארד בנדלר, אחד ממייסדי גישת ה-NLP את המשפט המפורסם "לעולם לא מאוחר מדי לילדות מאושרת".

הכנס פנימה לפגוש את עצמך

תהליך פריצת דרך בדיוק

את תהליך ייחודי זה פיתחתי בעצמי, בהשראת טריינרים מומחי NLP מארה"ב, מאחוריהם שנים של העברת תהליכים משני חיים את מונחיהם.
היתרון הגדול בתהליך, הוא האפשרות להתמקד במספר מטרות במקביל וליצור שינוי משמעותי ומהיר בו בזמן במספר תחומים שונים בחייו של המונחה, במקום בתחום אחד בלבד בכל פעם – דבר שלא היה בארץ עד כה. בנוסף, להבדיל מבגישות/שיטות טיפול והנחייה אחרות בהן שינוי משמעותי שכזה יכול לקחת שנים, בתהליך "פריצת דרך בדיוק" ניתן ליצור שינויים עמוקים ולהגיע לתוצאות מדהימות, תוך מפגשים בודדים בלבד.

התהליך מתקיים כמרתון של 12 שעות (יומיים – 5-6 שעות בכל יום, או 3 מפגשים בהם כל מפגש נמשך כ-4 שעות) והוא משלב בתוכו טכניקות NLP מהעוצמתיות ביותר שהגישה מציעה, ועבודה בתת המודע. ביומיים האלו, משחררים מחסומים, עכבות, ואמונות מגבילות המעכבות את המונחה, ויוצרים שינוי עמוק ברמת הזהות, כך שבגמר התהליך ולאחר הטרנספורמציה שיעבור, יוצא המונחה לעבר חייו החדשים כשכל האפשרויות פתוחות בפניו והוא האדם שרצה להיות, בעל אמונות חדשות ומעצימות, הפועל כפי שרצה לפעול, והמשיג את מטרותיו באופן טבעי וללא מאמץ.השינוי בתחומים שונים בחייו. במרתון ישתחררו עכבות, מחסומים ואמונות מגבילות באופן אשר מורגש משמעותית.

תהליך אינטנסיבי לתוצאה פורצת גבולות

מחפשים כלי יעיל ומהיר לטיפול בלי לשבת שנים על הספה? NLP - מהיר, ממוקד ועם תוצאות

יש בך את כל המשאבים שאתה זקוק להם
על מנת להצליח